NDK NP3225SB-100MHZ-NSC5190B
Mfr. Part # :
NP3225SB-100MHZ-NSC5190B
Description
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS 3.3V SMD
DataSheet
NP3225SB-100MHZ-NSC5190B PDF
Price is not available, please RFQ
NP3225SB-100MHZ-NSC5190B Tech Specifications
  • Series:NP3225SB
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:100 MHz
  • Function:Standby (Power Down)
  • Output:LVDS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):40mA
  • Package / Case:6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)