ILSI ISA11-32AH-20.000MHZ
Manufacturer :
ILSI
Mfr. Part # :
ISA11-32AH-20.000MHZ
Description
OSC XO 20MHZ 3.3V CMOS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
ISA11-32AH-20.000MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
ISA11-32AH-20.000MHZ Tech Specifications
  • Series:ISA11
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Base Resonator:Crystal
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:20 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:LVCMOS
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):20mA
  • Ratings:AEC-Q200
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)