Pletronics, Inc. QM4444LEV-26.0M
Mfr. Part # :
QM4444LEV-26.0M
Description
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS TTL
DataSheet
QM4444LEV-26.0M PDF
Price is not available, please RFQ
QM4444LEV-26.0M Tech Specifications
  • Type:XO (Standard)
  • Frequency:26 MHz
  • Function:Enable/Disable
  • Output:CMOS, TTL
  • Voltage - Supply:3.3V
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Absolute Pull Range (APR):-
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Spread Spectrum Bandwidth:-
  • Current - Supply (Max):35mA
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)