Hosonic Electronic E1SB32E001501ER200
Mfr. Part # :
E1SB32E001501ER200
Description
XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
DataSheet
E1SB32E001501ER200 PDF
Price is not available, please RFQ
E1SB32E001501ER200 Tech Specifications
  • Series:E1SB
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:32 MHz
  • Frequency Stability:±10ppm
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:9pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Height - Seated (Max):0.020" (0.50mm)