ILSI ILCX20-HH3F8-32.000MHZ
Mfr. Part # :
ILCX20-HH3F8-32.000MHZ
Description
4 PAD CERAMIC CRYSTAL 1.6X1.2MM
DataSheet
ILCX20-HH3F8-32.000MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
ILCX20-HH3F8-32.000MHZ Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:32 MHz
  • Frequency Stability:±20ppm
  • Frequency Tolerance:±20ppm
  • Load Capacitance:8pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):150 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.016" (0.40mm)