NDK NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311
Description
CRYSTAL 16.0000MHZ 7.2PF SMD
Catalog
Crystals
DataSheet
NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311 PDF
Price is not available, please RFQ
NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311 Tech Specifications
  • Series:NX3225SA
  • Package:-
  • Part Status:Obsolete
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:16 MHz
  • Frequency Stability:-
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:7.2pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):-
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-10°C ~ 70°C