ILSI IXA20-HF5F12-24.000MHZ
Mfr. Part # :
IXA20-HF5F12-24.000MHZ
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
IXA20-HF5F12-24.000MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
IXA20-HF5F12-24.000MHZ Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:24 MHz
  • Frequency Stability:±30ppm
  • Frequency Tolerance:±20ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.033" (0.85mm)