NDK NX3225SA-24.305MHZ-EXS00A-CS08559
Mfr. Part # :
NX3225SA-24.305MHZ-EXS00A-CS08559
Description
CRYSTAL 24.3050MHZ 7PF SMD
DataSheet
NX3225SA-24.305MHZ-EXS00A-CS08559 PDF
Price is not available, please RFQ
NX3225SA-24.305MHZ-EXS00A-CS08559 Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:24.305 MHz
  • Frequency Stability:-
  • Frequency Tolerance:-
  • Load Capacitance:7pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):-
  • Operating Mode:-
  • Operating Temperature:-
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)