ILSI ILCX13-FF5F10-25.000MHZ
Mfr. Part # :
ILCX13-FF5F10-25.000MHZ
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
DataSheet
ILCX13-FF5F10-25.000MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
ILCX13-FF5F10-25.000MHZ Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:25 MHz
  • Frequency Stability:±30ppm
  • Frequency Tolerance:±30ppm
  • Load Capacitance:10pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)