Ecliptek E1SJA18-4.500M TR
Mfr. Part # :
E1SJA18-4.500M TR
Description
CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD
DataSheet
E1SJA18-4.500M TR PDF
Price is not available, please RFQ
E1SJA18-4.500M TR Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:4.5 MHz
  • Frequency Stability:±30ppm
  • Frequency Tolerance:±15ppm
  • Load Capacitance:18pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):200 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Package / Case:HC-49/US
  • Size / Dimension:0.524" L x 0.191" W (13.30mm x 4.85mm)
  • Height - Seated (Max):0.126" (3.20mm)