NDK NX3225SA-39.000000MHZ-B4
Mfr. Part # :
NX3225SA-39.000000MHZ-B4
Description
CRYSTAL 39.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
NX3225SA-39.000000MHZ-B4 PDF
Price is not available, please RFQ
NX3225SA-39.000000MHZ-B4 Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:39 MHz
  • Frequency Stability:±10ppm
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)