NDK NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Mfr. Part # :
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Description
CRYSTAL 30.3200MHZ 6PF SMD
DataSheet
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 PDF
Price is not available, please RFQ
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 Tech Specifications
  • Series:NX3225SC
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:30.32 MHz
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:6pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)