NDK NX3225SA-26MHZ-EXS00A-CS08035
Mfr. Part # :
NX3225SA-26MHZ-EXS00A-CS08035
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
DataSheet
NX3225SA-26MHZ-EXS00A-CS08035 PDF
Price is not available, please RFQ
NX3225SA-26MHZ-EXS00A-CS08035 Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:26 MHz
  • Frequency Stability:-
  • Frequency Tolerance:-
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 150°C
  • Ratings:AEC-Q200
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)