Suntsu Electronics, Inc. SXT32412FA07-26.000MT
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Mfr. Part # :
SXT32412FA07-26.000MT
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Catalog
Crystals
DataSheet
SXT32412FA07-26.000MT PDF
Price is not available, please RFQ
SXT32412FA07-26.000MT Tech Specifications
  • Series:SXT324
  • Package:Tape & Reel (TR)Bulk
  • Part Status:Active
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:26 MHz
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:0°C ~ 70°C
  • Ratings:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)