Suntsu Electronics, Inc. SXT22412EE07-25.000MT
Mfr. Part # :
SXT22412EE07-25.000MT
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
SXT22412EE07-25.000MT PDF
Price is not available, please RFQ
SXT22412EE07-25.000MT Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:25 MHz
  • Frequency Stability:±15ppm
  • Frequency Tolerance:±15ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:0°C ~ 70°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)