ECS Inc. International ECS-147.4-12-33Q-JEN-TR
Mfr. Part # :
ECS-147.4-12-33Q-JEN-TR
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
DataSheet
ECS-147.4-12-33Q-JEN-TR PDF
Price is not available, please RFQ
ECS-147.4-12-33Q-JEN-TR Tech Specifications
  • Series:ECX-33Q
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:14.7456 MHz
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Frequency Tolerance:±20ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Ratings:AEC-Q200
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)