ILSI IXA16-HBFF12-13.560MHZ
Mfr. Part # :
IXA16-HBFF12-13.560MHZ
Description
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
DataSheet
IXA16-HBFF12-13.560MHZ PDF
Price is not available, please RFQ
IXA16-HBFF12-13.560MHZ Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:13.56 MHz
  • Frequency Stability:±50ppm
  • Frequency Tolerance:±20ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)