Suntsu Electronics, Inc. SXTHM218CB384-32.000MT
Mfr. Part # :
SXTHM218CB384-32.000MT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
DataSheet
SXTHM218CB384-32.000MT PDF
Price is not available, please RFQ
SXTHM218CB384-32.000MT Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:32 MHz
  • Frequency Stability:±25ppm
  • Frequency Tolerance:±25ppm
  • Load Capacitance:18pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
  • Package / Case:HC-49/US
  • Size / Dimension:0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.177" (4.50mm)