Suntsu Electronics, Inc. SXT1149DD07-24.000MT
Mfr. Part # :
SXT1149DD07-24.000MT
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
DataSheet
SXT1149DD07-24.000MT PDF
Price is not available, please RFQ
SXT1149DD07-24.000MT Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:24 MHz
  • Frequency Stability:±20ppm
  • Frequency Tolerance:±20ppm
  • Load Capacitance:9pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):-
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:0°C ~ 70°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.018" (0.45mm)