Suntsu Electronics, Inc. SXT11412FB48-32.000MT
Mfr. Part # :
SXT11412FB48-32.000MT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
SXT11412FB48-32.000MT PDF
Price is not available, please RFQ
SXT11412FB48-32.000MT Tech Specifications
  • Type:MHz Crystal
  • Frequency:32 MHz
  • Frequency Stability:±10ppm
  • Frequency Tolerance:±10ppm
  • Load Capacitance:12pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
  • Operating Mode:Fundamental
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
  • Package / Case:4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension:0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Height - Seated (Max):0.018" (0.45mm)