Major League Electronics TBR-03-197-02-GR-LF
Mfr. Part # :
TBR-03-197-02-GR-LF
DataSheet
TBR-03-197-02-GR-LF PDF
Price is not available, please RFQ
TBR-03-197-02-GR-LF Tech Specifications
  • Series:TBR-03-197
  • Positions Per Level:2
  • Pitch:0.197" (5.00mm)
  • Mating Orientation:Horizontal with Board
  • Current:10 A
  • Voltage:250 V