Storage & Server IO (Amphenol ICC) 69307-012LF
Mfr. Part # :
69307-012LF
Description
CONN HOUSING 12POS 2MM W/O KEY
DataSheet
69307-012LF PDF
Price is not available, please RFQ
69307-012LF Tech Specifications
  • Contact Type:Female Socket
  • Number of Positions:12
  • Pitch:0.079" (2.00mm)
  • Number of Rows:2
  • Row Spacing:0.079" (2.00mm)