Storage & Server IO (Amphenol ICC) 69176-020LF
Mfr. Part # :
69176-020LF
Description
CONN RECPT 20POS 2.54MM CRIMP
DataSheet
69176-020LF PDF
Price is not available, please RFQ
69176-020LF Tech Specifications
  • Contact Type:Female Socket
  • Number of Positions:20
  • Pitch:0.100" (2.54mm)
  • Number of Rows:2
  • Row Spacing:0.100" (2.54mm)