ODU S1CL0C-P03MCC0-2500
Mfr. Part # :
S1CL0C-P03MCC0-2500
Description
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S1CL0C-P03MCC0-2500 PDF
Price is not available, please RFQ
S1CL0C-P03MCC0-2500 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:3
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C