ODU S31F1C-P05MJG0-5000
Mfr. Part # :
S31F1C-P05MJG0-5000
Description
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
S31F1C-P05MJG0-5000 PDF
Price is not available, please RFQ
S31F1C-P05MJG0-5000 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C