ODU K10K0C-P05LFG0-4500
Mfr. Part # :
K10K0C-P05LFG0-4500
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
K10K0C-P05LFG0-4500 PDF
Price is not available, please RFQ
K10K0C-P05LFG0-4500 Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C