ODU K10L0C-P05LFG0-4200
Mfr. Part # :
K10L0C-P05LFG0-4200
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
K10L0C-P05LFG0-4200 PDF
Price is not available, please RFQ
K10L0C-P05LFG0-4200 Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C