ODU S10K0C-P10MCC9-3500
Mfr. Part # :
S10K0C-P10MCC9-3500
Description
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
S10K0C-P10MCC9-3500 PDF
Price is not available, please RFQ
S10K0C-P10MCC9-3500 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C