ODU S11K0C-P05MJG0-6000
Mfr. Part # :
S11K0C-P05MJG0-6000
Description
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
S11K0C-P05MJG0-6000 PDF
Price is not available, please RFQ
S11K0C-P05MJG0-6000 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C