ODU K20K0C-P07LCC0-350S
Mfr. Part # :
K20K0C-P07LCC0-350S
Description
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
K20K0C-P07LCC0-350S PDF
Price is not available, please RFQ
K20K0C-P07LCC0-350S Tech Specifications
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C