ODU K30F1C-P05LFG0-5000
Mfr. Part # :
K30F1C-P05LFG0-5000
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
K30F1C-P05LFG0-5000 PDF
Price is not available, please RFQ
K30F1C-P05LFG0-5000 Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C