ODU K2CL0C-P03LCC0-3000
Mfr. Part # :
K2CL0C-P03LCC0-3000
Description
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K2CL0C-P03LCC0-3000 PDF
Price is not available, please RFQ
K2CL0C-P03LCC0-3000 Tech Specifications
  • Number of Positions:3
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.098" ~ 0.118" (2.50mm ~ 3.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C