ODU S21K0C-P07MFG0-550S
Mfr. Part # :
S21K0C-P07MFG0-550S
Description
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Catalog
Circular Connectors
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
S21K0C-P07MFG0-550S PDF
Price is not available, please RFQ
S21K0C-P07MFG0-550S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C