ODU S11L0C-P03MPH0-6200
Mfr. Part # :
S11L0C-P03MPH0-6200
Description
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S11L0C-P03MPH0-6200 PDF
Price is not available, please RFQ
S11L0C-P03MPH0-6200 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:3
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C