ODU K10L0C-P10LCC9-5200
Mfr. Part # :
K10L0C-P10LCC9-5200
Description
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
DataSheet
K10L0C-P10LCC9-5200 PDF
Price is not available, please RFQ
K10L0C-P10LCC9-5200 Tech Specifications
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C