ODU K20F1C-P05LFG0-400S
Mfr. Part # :
K20F1C-P05LFG0-400S
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K20F1C-P05LFG0-400S PDF
Price is not available, please RFQ
K20F1C-P05LFG0-400S Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C