ODU S10L0C-P05MFG0-5200
Mfr. Part # :
S10L0C-P05MFG0-5200
Description
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S10L0C-P05MFG0-5200 PDF
Price is not available, please RFQ
S10L0C-P05MFG0-5200 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C