ODU S21K0C-P10MCC0-600S
Mfr. Part # :
S21K0C-P10MCC0-600S
Description
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S21K0C-P10MCC0-600S PDF
Price is not available, please RFQ
S21K0C-P10MCC0-600S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C