ODU K20F1C-P09LCC0-500S
Mfr. Part # :
K20F1C-P09LCC0-500S
Description
CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K20F1C-P09LCC0-500S PDF
Price is not available, please RFQ
K20F1C-P09LCC0-500S Tech Specifications
  • Number of Positions:9
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C