ODU S11F1C-P12MCC0-5000
Mfr. Part # :
S11F1C-P12MCC0-5000
Description
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S11F1C-P12MCC0-5000 PDF
Price is not available, please RFQ
S11F1C-P12MCC0-5000 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:12
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C