ODU S10F1C-P07MCC0-4000
Mfr. Part # :
S10F1C-P07MCC0-4000
Description
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S10F1C-P07MCC0-4000 PDF
Price is not available, please RFQ
S10F1C-P07MCC0-4000 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C