ODU K20K0C-P03LJG0-450S
Mfr. Part # :
K20K0C-P03LJG0-450S
Description
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K20K0C-P03LJG0-450S PDF
Price is not available, please RFQ
K20K0C-P03LJG0-450S Tech Specifications
  • Number of Positions:3
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C