ODU K20L0C-P07LCC0-420S
Mfr. Part # :
K20L0C-P07LCC0-420S
Description
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K20L0C-P07LCC0-420S PDF
Price is not available, please RFQ
K20L0C-P07LCC0-420S Tech Specifications
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C