ODU K11K0C-P10LCC0-6000
Mfr. Part # :
K11K0C-P10LCC0-6000
Description
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
DataSheet
K11K0C-P10LCC0-6000 PDF
Price is not available, please RFQ
K11K0C-P10LCC0-6000 Tech Specifications
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C