ODU S20K0C-P10MCC9-350S
Mfr. Part # :
S20K0C-P10MCC9-350S
Description
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S20K0C-P10MCC9-350S PDF
Price is not available, please RFQ
S20K0C-P10MCC9-350S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C