ODU K20K0C-P05LFG0-350S
Mfr. Part # :
K20K0C-P05LFG0-350S
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K20K0C-P05LFG0-350S PDF
Price is not available, please RFQ
K20K0C-P05LFG0-350S Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C