ODU S21L0C-P07MFG0-520S
Mfr. Part # :
S21L0C-P07MFG0-520S
Description
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S21L0C-P07MFG0-520S PDF
Price is not available, please RFQ
S21L0C-P07MFG0-520S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C