ODU K20L0C-P10LCC9-420S
Mfr. Part # :
K20L0C-P10LCC9-420S
Description
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
DataSheet
K20L0C-P10LCC9-420S PDF
Price is not available, please RFQ
K20L0C-P10LCC9-420S Tech Specifications
  • Number of Positions:10
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C