ODU K21K0C-P16LCC0-600S
Mfr. Part # :
K21K0C-P16LCC0-600S
Description
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
DataSheet
K21K0C-P16LCC0-600S PDF
Price is not available, please RFQ
K21K0C-P16LCC0-600S Tech Specifications
  • Number of Positions:16
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C