ODU S41F1C-P12MCC0-450S
Mfr. Part # :
S41F1C-P12MCC0-450S
Description
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S41F1C-P12MCC0-450S PDF
Price is not available, please RFQ
S41F1C-P12MCC0-450S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:12
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C